יוני רון - ייעוץ תזונתי
שינוי בריא ומאוזן

יוני רון - אורח חיים בריא

נעים מאד,
שמי יוני רון, בן 50, נשוי ואבא לשתי בנות מקסימות.

אחרי למעלה מעשרים שנה במערכת הביטחון החלטתי לעשות שינוי כיוון. משאלת איך לשמור על החיים? עברתי לשאלה איך לחיות חיים בריאים ומאוזנים?

כדאי מאד ששינוי כזה יעשה באופן בריא ומאוזן.
בריא – מותאם למי שאנחנו היום ולא למי שהיינו עד היום.
מאוזן – שיעשה בהדרגה ובשיתוף פעולה בין כל מרכיבי הגוף והנפש.

מזמין אתכם לפגישת הכרות וייעוץ ראשוני להתאמת תזונה נכונה לכם כך שתוכלו להניע את השינוי הבריא והמאוזן אותו אתם מבקשים.

צרו קשר ותתחילו לשנות את אורח החיים לבריא יותר

ייעוץ בהתאמה אישית המבוססת על תשאול מעמיק, ניתוח התזונה ופעילות גופנית, אורך החיים ובדיקות הדם. זה הזמן לשפר מהותית את ההתמודדות שלכם מול הגורמים למחלה ולשפר את בריאותכם ואיכות חייכם.

קצת עליי

20 שנה אינטנסיביות במערכת הבטחון הביאו אותי אל התבוננות עמוקה ולא פעם כואבת על מורכבות החיים שלנו כאן, בארץ הזאת ובכלל בעולם של המאה ה 21. מתוך הבנה ששינוי עמוק קורה בכל אחד ואחת מאיתנו חיפשתי דרך אחרת להשפיע ולהביא שינוי.

הקורונה שנפלה על כולנו – המחלה ובעיקר התגובה הבריאותית אליה גרמו לי לחשוב הרבה על מה זה אורח חיים בריא, מה זה בריאות ומה זו מחלה. התחלתי לקרוא ולחקור והגעתי בסוף התהליך לבית הספר הישראלי לתזונה והומאופתיה של ד"ר חיים רוזנטל.

כל החיים הקפדתי על פעילות ספורטיבית תזונה בריאה וניסיון לשמור על איזון בחיים, אבל אף פעם לא התעמקתי בנושא ודיי "זרמתי" ועשיתי מה שאני מבין, מה שהתברר בדיעבד כלא ממש בריא. התזונה שלי היום, לא דומה לתזונה שלי מלפני הלימודים ואיתה, תחושת החיוניות וההתחדשות.

לימודי התזונה בבית הספר מעמיקים מאד ומועברים על ידי מיטב המרצים. תכני הלימוד כוללים בחינת סימפטומים והתאמת תפריט והתאמת תוספי תזונה על פיהם, בחירת תוספי תזונה הטובים ביותר, ניתוח בדיקות דם רגילות של קופת חולים וניתוח בדיקות דם מתקדמות.

הלימודים הביאו אותי להבנה שגם כאשר חושבים שאוכלים וחיים בריא, יש הרבה מקום לשיפור ושינוי.
כולנו רוצים לשפר את הבריאות שלנו אבל החיים המודרניים מקשים עלינו.
אנחנו חשופים לרעלים, לא מקבלים מספיק ויטמינים ומינרלים מהמזון שאנו אוכלים, חשופים לקרינה וכל הזמן נמצאים בסטרס.

לאחר סיומו של מסלול התזונה של שנתיים אינטנסיביות הוסמכתי כיועץ לאורח חיים בריא. היום אני ממשיך בלימודי ההומאופתיה בבית הספר.

יוני רון - יעוץ תזונתי בריא

בהתאמה אישית המבוססת על תשאול מעמיק, ניתוח התזונה ופעילות גופנית, אורך החיים ובדיקות הדם ניתן לשפר מהותית את ההתמודדות שלנו מול הגורמים למחלה ולשפר את בריאותינו ואיכות חיינו.

שינוי זה מתחיל בהחלטה אישית שלנו ובהתוויית דרך חדשה לחיים.

אין "גלולת קסם" לאורך חיים בריא ואין ויטמין או תוסף אחד שמשנה את הכל. יש החלטה אמיצה המובילה לתהליך של שינוי אישי המביא אותנו לחיים בריאים ומאושרים יותר. לא תמיד התהליך קל ותמיד יש נפילות בדרך, אבל בליווי אישי צמוד, התאמה אישית ונחישות מגיעים למקום טוב ובריא יותר.

עיצוב ובניית דף נחיתה NADM

© כל הזכויות שמורות ליוני רון 2022